Aleksandra & Sylwin

Co to był za dzień!
Dużo emocji, dużo radości, współradości, dużo wiary i zabawy.
Zapraszam do obejrzenia galerii ze święta Oli i Sylwina
318 czytaj dalej

Aleksandra & Dag

Dwoje wspaniałych ludzi. Mnóstwo czułości, wrażliwości i radości ze Spotkania. Niezwykła norwesko-polska zabawa z ciekawymi zwyczajami i zabawami ze Skandynawii. Tak było na ślubie i weselu Aleksandry i Daga.
AD-133 czytaj dalej

Natalia & Hubert

Było pięknie. Oni piękni, pogoda piękna, atmosfera wspaniała. Klimat spokoju i wewnętrznej z początku radości podszytej lekkim stresem przerodził się w wielką radość gdy emocje związane z zaślubinami już opadły. No i ten krótki plener w… ogrodzie Młodych.
Sami zobaczcie.
Dużo radości daje mi przebywanie pośród takich ludzi i w takim klimacie radości. Bardzo dziękuję za zaproszenie.
N&H-208-2 czytaj dalej

Magda & Mateusz

Oni. Wyjątkowi. Zaprosili nas nie tylko do zrobienia reportażu z tego dnia. Dali się poznać, zaprzyjaźnić, dzięki czemu czuliśmy się u nich jak w domu, a potem jak u bliskich na ich święcie. Radośni, wyluzowani, a jednocześnie świadomi kroku, który czynią. Piękna Msza, której elementy składały się w ich świadectwo wiary. I impreza, na której świetnie się bawiliśmy, reflektując się co jakiś czas, że jesteśmy w pracy.
No i siostra Pani Młodej, która zmontowała zjawiskowy wystrój kościoła i sali weselnej.
Miło było być z Wami. Dzięki. M&M's-132-2 czytaj dalej

Dorota & Dawid

Byli piękni szczęściem, które ich spotkało; pociągająco w sobie zakochani; charyzmatyczni… Tak dobrze było na nich patrzeć w tym dniu. Dorotko, Dawidzie, dziękujemy, że zaprosiliście nas do Waszego świętowania. Czuliśmy się z Wami dobrze, blisko, swobodnie. Już dawno nie przeżyliśmy tak pięknej ceremonii zaślubin, już dawno nie bawiliśmy się tak dobrze na weselu. D&D-010-www czytaj dalej

Morski ślub Ani i Bartka

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. Mark Twain

Pełen marynistycznych akcentów dzień ślubu Ani i Bartka był rozpoczęciem ich wspólnego rejsu. Zatroszczyli się o najdrobniejsze szczegóły, by przeżyć go w sposób, w jaki sobie wymarzyli. I było warto, bo wyglądali na szczęśliwych. Zobaczcie sami.

A&B-036 czytaj dalej

Orłowo z Małgosią i Sebastianem

Jeden z zimowych weekendów zaskoczył nas deszczem, a zapowiadane słońce poszło sobie gdzie indziej… Co to dla nas?! Orłowo z Małgosią i Sebastianem.

043 Małgosia&Sebastian czytaj dalej

Holy Wins 2015 – Gdynia Chylonia

Pięknie jest czuwać w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych. Myślę, że to czas szczególny, a impreza w niebie tak wielka, że świętują już dzień przed. My świętowaliśmy w sposób niezwykły. Jakość i treść inscenizacji chwytała za gardło, muzyka i światła na najwyższym poziomie. Modlitwa wypełniająca świątynię widoczna była gołym okiem i zdecydowanie trafiała do odbiorców dzięki wspomnianej jakości i przede wszystkim autentyczności. Wielkie dzięki Pustynio Miast za to, że jesteście na służbę Kościołowi!

Holy Wins 037 copy czytaj dalej

TGD – Gdynia-Chylonia 4.10.2015

Brak słów. Pozostają ujęcia… TGD TU 023 copy_1 czytaj dalej

Przedszkolaki – sezon 2014/2015

Sezon jeszcze co prawda się nie skończył, nie mniej już teraz zachęcam do obejrzenia jego podsumowania.
Oby nigdy nie zabrakło tak niezwykłych chwil i komentarzy typu: „czy będzie pan tu przychodził codziennie?” lub „ale ma pan wielką zarówę!”…
001 copy czytaj dalej